null

Terapeutki są absolwentkami Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, a także członkiniami Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Praca terapeutyczna jest poddawana regularnej superwizji przez superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Psychiatrycznego.

Urszula Turyna

pedagog, psycholog, psychoteraputka - absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyła 4 letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym a także Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego. Od 15 lat pracuje terapeutycznie z dziećmi indywidualnie i grupowo oraz z diadą rodzic - dziecko. Aktualnie działa w Stowarzyszeniu Psychoterapeutów Dziecięcych im. Donalda Winnicotta, jest też współzałożycielem Sekcji Psychoterapii Dzieci i Młodzieży Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Prowadzi badania naukowe na temat rozwoju dzieci oraz psychoterapii oraz szkolenia dla psychoterapeutów dziecięcych, psychologów i pedagogów.

tel. +48 792 172 431

Sylwia Zaremba

psycholog, psychoterapeutka - absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego. Posiada Certyfikat Psychoterapeuty PTPPd nr 124. Ukończyła 4 letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym a także Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego. Od 15 lat pracuje terapeutycznie z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi indywidualnie i grupowo. Aktualnie pracuje w Krakowskim Ośrodku Terapii oraz na Oddziale Klinicznym Psychiatrii Dzieci Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika.  Współpracuje z Krakowskim Centrum Psychodynamicznym prowadząc szkolenia dla psychoterapeutów. Członkini Zarządu Stowarzyszenia Psychoterapeutów Dziecięcych oraz Sekcji Psychoterapii Dzieci i Młodzieży Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

tel. +48 507 041 999

Elżbieta Wilkowska

psycholog, psychoterapeutka - absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończyła 4 letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz kurs obserwacji niemowląt metodą Ester Bick w Instituto SEDES Sapientiae w Sao Paulo. W roku 2015 uzyskała Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego nr 229. Od 12 lat pracuje jako psychoterapeutka osób dorosłych i dzieci. Specjalizuje się w pracy z rodzinami niemowląt (0-2,5 lat) oraz z kobietami w ciąży. Doświadczenie zdobywała m.in. pracując w Domu Porodowym Casa Angela w Sao Paulo, Klinice Instytutu SEDES Sapientiae  oraz  Stowarzyszeniu Habitare działającym na rzecz prewencji i interwencji w zakresie zdrowia psychicznego matki i dziecka.
tel. +48 602 658 883
Scroll to Top