null

Szkolenie "Poza zasadą pudełka. Zabawa w psychoterapii dzieci"

Zapraszamy psychoterapeutów dziecięcych na specjalistyczne szkolenie dotyczące zabawy w psychoterapii dzieci. Szkolenie jest dwudniowe, czas szkolenia to 16 godzin. Istnieje możliwość realizowania szkolenia w innych miastach. Szkolenie jest kontynuacją szkolenia "Setting w pudełku", może też być realizowane jako niezależny warsztat.

Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się z następującą problematyką: zabawa w rozwoju dziecka, zabawa w psychoterapii, rola terapeuty w zabawie z pacjentem dziecięcym, zabawa a przeniesienie i przeciwprzeniesienie, zabawa a interpretacja, zabawa a opór, zabawa z perspektywy różnych teorii psychoanalitycznych. Omawiane treści obrazowane będą filmikami oraz opisami przypadków. Uczestnicy będą zapoznawać się z literaturą psychoanalityczną i psychoterapeutyczną dotyczącą zabawy. Celem szkolenia będzie nauka zabawy z dzieckiem, nauka rozumienia i analizowania zabawy oraz użycia zabawy jako narzędzia terapeutycznego. Uczestnicy w ramach realizowanego szkolenia będą mogli również przyjrzeć się własnej pracy opartej na zabawie z pacjentem dziecięcym.

  • 1100 zł
  • Nr rachunku: 40 1140 2004 0000 3802 5249 2773

15 - 16.06.2024r. Szkolenie jest dwudniowe, realizowane w Krakowie. W celu zapisania się na szkolenie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie opłaty. Koszt szkolenia 1100zł. Link do formularza tutaj.

Szczegółowe informacje:

szkolenia@psychoterapia-malyksiaze.pl

W celu podjęcia współpracy w ramach zorganizowania szkolenia w Państwa mieście/instytucji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

tel. +48 507 041 999

 szkolenia@psychoterapia-malyksiaze.pl

Scroll to Top